ANASAYFA|

MUTLU YILLAR TÜRKİYE

2009 yılını geride bıraktık. Açalım kapatalım derken bir iç savaşın eşiğinden döndük. Rahat bir ortamı göremediğimiz şu ülkemizde, bari artan elektrik fiyatlarına, kirlenen havamıza mudahale ederek gelecek nesillere temiz bir ülke bırakalım.

Mutlu yıllar Türkiye
 
İçinde bulunduğumuz kriz ortamı, açılım ve bu açılımı anlamayıp önlemeye çalışan iç güçler, milli ve manevi değerlerimize saygı duymayan gruplar, birlik ve beraberliğimizi istemeyen dış güçler, buna rağmen ve her şeye rağmen gelecek nesiller için zoru başarıp temiz bir ülke bırakmanın yollarını araştıran akıllı tacirler, bu olumsuzluk dolu günlerde mum yakan vatanseverler bizlere umut vermeye devam etmekteler.
 
Mum yakanların başında Ecoenerji gelmektedir. 2010 yılı Yenilenebilir Enerji kaynaklarının sektörde patlamasına neden olacak kurumumuz, 2009 yılındada olduğu gibi, aynı eforda girişimciliğini devam ettirecektir. Kyoto protokolüne ve Avrupa uyum yasasına imza atmış bir ülke olarak içimize çektiğimiz güzelim havamızı artık kirletemeyeceğiz. 50 yıllığına bize bağlanan ve nesiller boyu ödemek zorunda olduğumuz doğal gaz ile dışa bağımlılığımıza alternatif enerji kaynaklarımız ile son vereceğiz. Elde ettiğimiz tasarruf ve bedava elektrik modeli ile İhracatta rekabet gücümüz artacak. Yurdumuza gelen türistlere daha kalitelı ve ucuz hizmet sunmada elektrik faturalarımızı sıfırladığımızdan avrupada birinci olacağız. Okul,Üniversite,Hastane ve diğer devlet kurumlarında kullanılan elektriğin bedava olması vergilere yansıyarak halkımızı rahatlatacaktır. Ürettiğimiz fazla elektriğimizi Ülke dışına aktararak artı değer sağlamaya başlayacağız.
 
Burada sıralayamadığımız  ve yüzlerce getirisi olan alternatif enerji kaynaklarımızı kullanmanın zamanı gelmiştir. Bizim için en önemli olanı gelecek nesillere temiz bir Türkiye bırakma hayalidir.
 
Umut dolu yıllar bizi bekliyor
 
Hep birlikte el ele temiz bir Türkiye için.
 
 
YTK
 
Okunma  Okunma : 5209
Yazdırılabilir Sayfa Yazdirilabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Gorusleriniz

PROJELERİ TÜRK İŞADAMI TANJU KARABUNAR ALDI
LISANSIZ URETIM 1000 KW'ya ÇIKIYOR
ECOENERJİ'den tarihi hamle
ECOENERJI Yeni kadrosuyla, yeni adresinde
ECOTECH 500 DIRECT DRIVE
6 Adet 500 KW Satılık
ENERJIDE MUTHIS HAMLE
HERKES ELEKTRIK SATABILECEK

Eğer elektrik üretme imkanınız olsaydı ?..

 ECO ENERJY © 2009 Tüm Haklary Saklydyr  |  Panel

SITE DESIGNED BY BLUE RISE