ANASAYFA|

Müdürün Mesaji

Güzel bir gelecek için, güzel bir Türkiye icin hep beraber.....

 
 
 
Yillardir süregelen yüksek elektrik fiyatlari gelecegimiz Türkiyemizi etkilemektedir.

Nesiller boyu yaşatmaya çaliştığımız bu güzel ülkemize hepimiz elele verip sahip çikmalıyız.

Topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile çalışanların ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak markamızın güvenirliği ve sürekliliğini sağlamak. Kaliteyi sağlamak için üretim, ürün ve hizmet çalışanlarını sürekli geliştirmek ve iyileştirmek. Yeni teknolojiler geliştirmek grubumuzun ana misyonudur. 

Hizmetlerimizin basinda Rüzgar Enerjisi Santralleri (RES)  ve Hidroelektrik Santralleri (HES)  için fizibilite raporlarının hazırlanması. Rüzgar hızı (m/s) ve su debisi (lt/s) ölçümlerinin yapılması. RES ve HES ile ilgili projelendirme çalışmalarının yapılması. RES ve HES ile ilgili danışmanlık hizmetleri. Enerji Yönetimi konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri. RES ve HES ile ilgili, gruplara teknik servis eğitimi. Küçük ve orta güçlü HES ve RES imalatı ve komple tesis teslimi. Kurduğumuz Santrallerimize, kişisel veya gruplar halinde teknik  geziler düzenleme geliyor.  

Yesil bina sertifikasinda Türkiye'de hoteller arasi ilk olma yarisi baslamis durumda. Bu yarisa herkesi davet ediyoruz. Yesile önem vermek gelecekteki nesillere önem vermektir. 

Yesil-Bina-sertifikasi olan bu belgeye sahip olmanin tek yolu yenilenebilir enerji kaynaklarina yatirimdan geciyor. Basta Rüzgar olmak üzere günes, su, bio-Dizel gibi elektrik üretimini destekleyen enerji gruplarina Türkiye'de yatirim yapmanin tam zamanidir. 

Uygulamanin basladigi ilk gün Türkiye genelinden yaklasik 236 Hotel mühendislik departmanimiza basvuruda bulundu. Bu gelismeler hem dogamiz acisindan, hem disa bagliligimiza son verme acisindan bizleri memnun etmektedir. 

Türkiye’nin içinde bulunduğu konjektür, elektrik fiyatlarının yüksek oluşu, sunduğumuz Rüzgar Elektrik Santrallerinin genel itibariyle ülke ekonomisine katkı sağlaması, bununla birlikte bireysel ve kurumsal müşterilerimizin enerji tasarrufuna katkı sağlamamızdan dolayi yoğun ilgi göstermeleri, ilgilenenlerin en kısa zamanda vakit kaybetmeden başvuruda bulunmalari gerektigini göstermekte..

Bu doğrultuda yapılan konutlarda, konut sahiplerinin ömür boyu elektrik faturası ödemeyecek olmaları inşaat sektörünü de ayrica canlandıracaktır. 

Güzel bir gelecek icin, güzel bir Türkiye icin hep beraber.....

 

 

 
Okunma  Okunma : 5795
Yazdırılabilir Sayfa Yazdirilabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Gorusleriniz

PROJELERİ TÜRK İŞADAMI TANJU KARABUNAR ALDI
LISANSIZ URETIM 1000 KW'ya ÇIKIYOR
ECOENERJİ'den tarihi hamle
ECOENERJI Yeni kadrosuyla, yeni adresinde
ECOTECH 500 DIRECT DRIVE
6 Adet 500 KW Satılık
ENERJIDE MUTHIS HAMLE
HERKES ELEKTRIK SATABILECEK

Eğer elektrik üretme imkanınız olsaydı ?..

 ECO ENERJY © 2009 Tüm Haklary Saklydyr  |  Panel

SITE DESIGNED BY BLUE RISE