ANASAYFA|

ECOWIND ECOENERJİ

EcoWind yurt genelinde temsilcilikler açmayı planlamıştır. İlgilenen yatırımcıların aşağıda belirttiğimiz irtibat bilgilerine başvurmaları önemle rica olunur.

Ecowind Enerji ve Enerji Mak Müh. San.Ltd.Sti Izmir TURKEY

 
Contact :
Phone: +90.232.7542915/16
Telefax:+90.232.7542945
 
Genel Merkez eMail:
gm@ecoenerji.net
 
Manufactory:
Phone: +90.232.7542450
Fax: +90.232.7542408
Fabrika eMail:
fabrika@ecoenerji.net
 
Showroom:
Phone: +90.232.7683866
Fax: +90.232.7683635
Tanitim eMail:
tanitim@ecoenerji.net
 
Yönetim :
yönetim@ecoenerji.net
 
Temsilcilik:
temsilcilik@ecoenerji.net
 
Pazarlama:
pazarlama@ecoenerji.net
 
Hukuk:
hukuk@ecoenerji.net
 
Teknik :
teknik@ecoenerji.net
 
 
Internet Sistemiz :
www.ecoenerji.net
  www.ecovind.com.tr
 
Okunma  Okunma : 4457
Yazdırılabilir Sayfa Yazdirilabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Gorusleriniz

PROJELERİ TÜRK İŞADAMI TANJU KARABUNAR ALDI
LISANSIZ URETIM 1000 KW'ya ÇIKIYOR
ECOENERJİ'den tarihi hamle
ECOENERJI Yeni kadrosuyla, yeni adresinde
ECOTECH 500 DIRECT DRIVE
6 Adet 500 KW Satılık
ENERJIDE MUTHIS HAMLE
HERKES ELEKTRIK SATABILECEK

Eğer elektrik üretme imkanınız olsaydı ?..





 ECO ENERJY © 2009 Tüm Haklary Saklydyr  |  Panel

SITE DESIGNED BY BLUE RISE