ANASAYFA|

ECOENERJİ'den tarihi hamle

Enerji'de yeni hamlesiyle Turkiye'de bir ilki gerçekleştirecek.

 
ECOENERJI 'den tarihi hamle
 
Istanbul 04.11.2012
 
 
Ecoenerji Limited şirketi başta Hollanda olmak üzere yerli ve yabancı şirketlerin ortak kuruluşudur. 2012 yılında yeni yapılanma doğrultusunda yönetim, üretim ve pazarlama grubumuz bu oluşum doğrultusunda profesyonel ekip ve yönetim anlayışı çizgisinde yapılandırılmıştır.
 
 
 
Ecoenerji Limited şirketi üretimini 50 yıllık , konumunda otorite olmuş, Turkiye'nin dev kuruluşu haline gelmiş, guvenilir ve kalite anlayışını şirket ana hedefi olarak belirlemiş bir grup ile devam ettirecektir.
 
200.000 M2 kapalı alanı ile Turkiye'nin buyuk üretim tesislerinde üretimini devam ettirecek olan Ecoenerji Limited şirketi yakın tarihlerde duzenleyeceği tanıtım haftalarıyla çalışmalarını yatırımcılara sunacaktır.
 
 
 
 
Istanbul Ikitelli adresinde tanıtım haftaları ile Turkiye'nin ilk RES sistemlerine ilgiyi artıracak hamlesiyle sunum projesini başlatacak olan Ecoenerji , ücretsiz olarak hem rakiplerine, hem'de piyasada Ruzgar Elektrik Santrallerine yatırım yapmak isteyenlere kuracağı seminer ve kongre salonlarıyla bedelsiz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
 
Başta Turkiye'nin 5 yıldızlı Hotellerini davet ederek uzman kadrosuyla sunuma hazırlanan Ecoenerji şirketi, bu çalışmalarını diğer değerli tacirler ile devam ettirecektir.
 
Istanbul Ikıtelli adresinde 10.000m2 alanda Show room hazırlığında olan Ecoenerji şirketi,Turkiye'de bir ilki gerçekleştirerek aynı zamanda Turkiyenin ilk Rüzgar Elektrik Santral muzesini kurma aşamasındadır. 
 
Ruzgar Elektrik Santrallerini yatırımcı ve tacirlere hem yakın tanıtmak, hemde meraklılara bilgi,sunum ve tanıtım hizmetini vererek Turkiyede bir ilki gerçekleştirecek olan Ecoenerji, yakın tarihlerde siz değerli dostlarımızı davet edecektir.
 
 
Okunma  Okunma : 7565
Yazdırılabilir Sayfa Yazdirilabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Gorusleriniz

PROJELERİ TÜRK İŞADAMI TANJU KARABUNAR ALDI
LISANSIZ URETIM 1000 KW'ya ÇIKIYOR
ECOENERJİ'den tarihi hamle
ECOENERJI Yeni kadrosuyla, yeni adresinde
ECOTECH 500 DIRECT DRIVE
6 Adet 500 KW Satılık
ENERJIDE MUTHIS HAMLE
HERKES ELEKTRIK SATABILECEK

Eğer elektrik üretme imkanınız olsaydı ?..

 ECO ENERJY © 2009 Tüm Haklary Saklydyr  |  Panel

SITE DESIGNED BY BLUE RISE